O Zobo

Firma ZOBO założona w 2011 roku, jest wiodącym producentem i dostawcą profesjonalnych nagrzewnic przemysłowych. Specjalizuje się w olejowych nagrzewnicach nadmuchowych z otwartą i zamkniętą komorą spalania, nagrzewnicach gazowych i elektrycznych.

Nowoczesna fabryka o powierzchni 20 000 m2. pozwala na produkcje ponad 240 000 szt. nagrzewnic rocznie. Zaawansowany sprzęt i doświadczona załoga gwarantują produkcję niezawodnych nagrzewnic o najwyższym międzynarodowym standardzie i jakości, co potwierdzają uzyskane certyfikaty: CE, cETL, RoHS, SAA, SAI, CSA, GS i ISO9001.

ZOBO zawsze koncentruje się na dostawie produktu do klienta w najrozsądniejszej cenie. Zachowując zasadę „Doskonała jakość, konkurencyjna cena, doskonała obsługa”. Cieszymy się wysoką renomą wśród wszystkich naszych klientów, w tym w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, wielu krajach europejskich i krajach Bliskiego Wschodu.

Dlaczego ZOBO?

Nie jesteśmy zwykłym importerem sprzedającym najtańsze nagrzewnice. Jesteśmy firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży, naprawie i konserwacji nagrzewnic powietrza: olejowych, gazowych oraz elektrycznych. Nasz profesjonalizm i ciągły rozwój pozwoliły nam nawiązać współprace z renomowanym producentem nagrzewnic Zobo, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Wspólne doświadczenia zaowocowały rozszerzeniem naszej oferty o nagrzewnice z otwarta komora spalania z serii Plus oraz nagrzewnice z odprowadzeniem spalin z serii ZB. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy profesjonalna opiekę gwarancyjna oraz pogwarancyjna nagrzewnic Zobo. W sprzedaży również oferujemy oryginalne części zamienne i akcesoria firmy Zobo.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl