Serwis nagrzewnic

         

Firma TermoKomfort S.C. została założona w 1998 roku i od tego czasu, opierając się na wieloletnim doświadczeniu własnym oraz firm, których jest oficjalnym przedstawicielem, oferuje w ciągłej sprzedaży ponad 60 typów urządzeń grzewczych o mocy od 2 do 2000 kW. Spółka zatrudnia przedstawicieli handlowych i obejmuje swoim bezpośrednim działaniem Polskę Północną. Współpracujemy także z partnerami w Polsce Centralnej oraz Południowej. Równocześnie świadczymy wysokiej jakości usługi montażowo - serwisowe w zakresie ogrzewania nadmuchowego. Naszymi odbiorcami są w szczególności zakłady przemysłowe, branża budowlana, motoryzacyjna, obiekty sakralne, rolnictwo oraz osoby prywatne. Ogrzewamy hale, magazyny, warsztaty, sklepy, kościoły, namioty, szklarnie, itp. W ciągłej sprzedaż oferujemy ogrzewanie nadmuchowe, nagrzewnice olejowe, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice elektryczne, dmuchawy i osuszacze. Naszym Klientom oferujemy także doradztwo, pomoc w zaprojektowaniu, zmodernizowaniu obiektów oraz gwarancyjny i pogwarancyjny serwis nagrzewnic.


Serwis Termokomfort to zespół fachowców specjalizujących się w naprawie i konserwacji nagrzewnic powietrza olejem opałowym, gazem oraz prądem elektrycznym. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów. Oferujemy okresowe przeglądy oraz naprawy pogwarancyjne.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem nagrzewnic Zobo i Master. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach nagrzewnic: Master, Remington, Kongskilde, Ermaf, Munters, Sial, Galaxy, Biemmedue, Power Tec, Remko i inne.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl